ZKUŠENOSTI

Zaměřuji se na práci s prioritami, osobní produktivitu, vnitřní motivaci a dovednosti pro práci v týmu. Pomohu vám při nalézání cest a zdrojů k uskutečnění trvalých změn a dosažení vytyčených cílů. Jako kouč a lektor působím na volné noze od roku 2010. V současnosti spolupracuji s jednotlivci i týmy ve firmách a podílím se na projektech vzdělávacích organizací.

 

VYBRANÉ PROJEKTY a zkušenosti

 

2017/2018: Koncepce a realizace série dílen na téma firemních hodnot
Koncepce a realizace série 30 dílen na téma firemních hodnot a kultury pro střediska Diakonie ČCE po celé České republice.

2016: Trenér a kouč manažerů obchodních skupin České pojišťovny
Podpora manažerů obchodních skupin v oblastech manažerského řízení prostřednictvím tréninku, koučování, mentoringu, stínování a zpětné vazby.

2014/2015: Koučování a mentoring učitelů a ředitelů škol
Realizace projektu zaměřeného na zvýšení pracovní efektivity ředitelů a učitelů prostřednictvím rozvoje týmové spolupráce s kolegy a zjednodušení komunikace se třídou za použití moderních technologií a online nástrojů.

2014: Koncepce a realizace série školení na téma týmové spolupráce
Koncepce a realizace série 20 dvoudenních školení na téma rozvoje týmové spolupráce pro střediska Diakonie ČCE po celé České republice.

2013/2014: Kouč manažerů Centra pro regionální rozvoj České republiky
Podpora středního a vyššího managementu v oblastech manažerského řízení a rozhodování formou koučování.

2012/2013: Spolupráce s agenturu Horsense CZ zaměřující se na rozvoj leadershipu.

2009: Absolvoval jsem program CST: Specifický trénink pro kouče a od roku 2010 působím jako lektor a kouč na volné noze.

 

Média

2013 : rozhovor v Brněnská televize; Vlna z Brna (video)
2011 : Moje psychologie :: (PDF) ::
2011 : Český rozhlas Olomouc; pořad Dobrá rada (audio)
2011 : Výběr ­ časopis managementu obchodu ; č. 161 (PDF)
2011 : MF Dnes ­ Brno (JPG)

 

Na síti

Linked­In   |   NaVolneNoze.cz

 

vybrané REFERENCE

Všechna osobní doporučení jsou uvedena na portále nezávislých profesionálů Na volné noze.cz .

Od prvního setkání se začalo definovat téma, které bylo pro mě velmi důležité v podnikání. Josef mi pomohl udržet směr a soustředění. Pokud se vyskytla v průběhu nějaká velká výzva, tak jsme ji společně prozkoumali. Největším přínosem je pro mě to, že jsem začal řešit věci, které jsem dříve dlouho toleroval a nic s nimi nedělal.

Aleš Brůžek | product manager, vedoucí obchodního týmu, Damedis s.r.o.

Koučování Josefa Tůši mi pomohlo zorientovat se v neustálém zahlcení úkoly, e-maily a závazky. Navíc mě přirozeně dovedlo k Allenově metodě GTD, což k pozitivnímu ovlivnilo můj život. Oceňuji trpělivost, nevnucování vlastního pohledu, profesionální a zároveň lidský přístup.

David Záhumenský | advokát

Koučování Josefa Tůši mi pomáhá zaměřovat pozornost na témata, která považuji za důležitá a přitom si udržovat potřebný nadhled. Během sezení se mi daří v krátkém čase nacházet cestu k realizaci vlastních cílů. Ze sezení odcházím plný energie a chuti do práce, zmapovaná témata se mi daří postupně naplňovat. Spolupráci s Josef Tůšou vřele doporučuji!

Jan Šebek | Zahrada řemesel